עיצוב משרד מודרני – הטרנדים החמים בעולם העיצוב

בלי ששמנו לב השתנתה תפיסת העולם האדריכלית לגבי עיצוב משרד מודרני מקצה לקצה. בעוד בעבר הלא רחוק “עיצוב משרד” היה פשוט בתכלית: רכישת ריהוט בסיסי למשרד שכלל בדרך כלל דלפק קבלה עם עמדת מחשב וכסא משרדי, מספר מדפים, ארונית או עמודון לאכסון קלסרים וחומר משרדי אחר, מספר כסאות שהיוו פינת המתנה וחדר מנהל שעוצב גם הוא בצורה זהה. משרדים “מודרניים” יותר היו מוסיפים תמונות אווירה, עציצי נוי ופינת שתייה לנוחות הממתינים אך בזה הסתכם העניין.

בעיצוב משרד מודרני – תנו לפסיכולוגיה לדבר

כיום מושפע עיצוב משרד מודרני השפעה רבה ומכריעה מעולם הפסיכולוגיה המתפתח, התפיסה החזותית של הלקוחות את המקום הינה הרת גורל ומניעה תהליכים פנימיים במוח המשדרים שביעות רצון או שביעות רצון מהמקום ובעצם קובעים האם הלקוח יישאר במשרד ויצרוך את השירותים שהוא מציע או יעדיף לחפש מקום אחר שידבר אל ליבו בצורה טובה יותר. עיצוב פנים מודרני ישדרג את המשרד שלכם למאה ה-21 וייתן לו מראה שלא תמצאו בשום מקום אחר. מהנחת יסוד זו נגזרים שיקולים עיצוביים רבים- החל מבחירת צבעי הקירות וכלה במיקום כל פריט ריהוט בחדר, בחירת חומרים, סגנונות תאורה, ריחות ותמונות ועוד.

המעצב העכשווי – אומן ב”קריאת” מחשבותיו של הלקוח הפוטנציאלי

דקלה טל גורדון היא מעצבת פנים אומנית שכל חלל שעוצב במגע הקסם שלה מעביר במדויק את כל המסרים והערכים של המקום ובייחודיות מדהימה נזכר ונחרט אצל הלקוחות כמקום מקצועי ופנטסטי שכיף לחזור אליו שוב ושוב. גם משרד פשוט ומשעמם כמו חברת מנופים, משרד הייטק, משרד עורך דין וכדומה נראים מזמינים, טרנדיים ומלאי סטייל אחרי תהליך העיצוב אצל דורות’י- הסטודיו המהם של דקלה טל גורדון. התמונות מהעיצובים שלה מדברות בעד עצמן וכל מילה נוספת מיותרת.

הרעיונות המקוריים שלה לצד העיצוב המוקפד והמושלם עושים את ההבדל. משרד יוקרתי כמו של עורך דין פירוק חברות מרצון, או עורך דין בכל תחום אחר, הוא משרד שחייב להיות מעוצב בצורה מרשימה, מוקפדת ומשדרת מקצועיות, ולכן חשוב לפנות למעצבת מקצועית ומנוסה בעיצוב מהסוג הזה בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

By Dikla