איך לעצב משרד ביתי?

משרד ביתי הוא מושג שברגע הראשון נשמע מעט אבסורדי ומלא סתירות כיון שבית ומשרד לא הולכים יחד, אך מי שגילה את היתרונות הרבים הגלומים  בבניית המשרד בתוך הבית לא יוותר על הלוקסוס הזה וישכנע גם אתכם להכניס הביתה את המשרד ולהתחיל ליהנות מאיכות חיים אחרת.

באיזה בית מתאים לבנות משרד?

לפני שאתם מזמינים קבלן ומסיבים את אחד מחדרי המגורים בבית שלכם למשרד עצרו וחישבו פעמיים. לא כל בית מתאים להכיל משרד. בית עם ילדים קטנים במרבית המקרים הוא אופציה לא מוצלחת לבניית משרד ביתי ממנו ניתן לשמוע את הילדים- עובדה שמפריעה לריכוז בעבודה וללקוחות המגיעים למשרד. רק אם המשרד ממוקם מחוץ לבית עצמו ובעל כניסה נפרדת והפרדה מוחלטת בינו לדירת המגורים תוכלו לשקול הקמת משרד גם בבית עם קטנטנים.

כמו כן, ודאו כי המשרד לא יגרום לכם צפיפות בשאר חלקי הדירה. לעולם אל תנסו לתכנן משרד ביתי המשמש כחדר שינה בשעות הלילה, מקום לימודים והכנת שיעורים של הילדים וכדומה. חדר כזה שהוא גם וגם מאבד את מטרתו ואינו מאפשר לכם למנף את המשרד שלכם ולהתמקד רק בהפיכתו למקצועי יותר כאשר מדי כמה שעות הוא מוסב בחזרה לחדר המיועד למגורים.

כניסה פרטית למשרד מומלצת מאוד המיוחד כשזהו משרד המקבל לקוחות לעיתים קרובות. הלקוחות שלכם לא ירגישו נעים להיכנס לדירתכם הפרטית בדרך למשרד והמשרד שלכם יקבל בעיניהם רושם לא מספיק רציני

ישנם עוד שיקולים שצריכים להילקח בחשבון כשמחליטים איך לעצב משרד ביתי?, ההחלטה החיובית שקיבלתם בסופו של דבר מעלה אתכם לשלב הבא הוא עיצוב המשרד בפועל.

דורות’י- הבית לעיצוב המשרד הביתי או משרדי הביטוח שלכם כך שכל לקוח שייכנס אליכם ייקבל תחושה נינוחה ורגועה.

כדי לדעת איך לעצב משרד ביתי? פונים לדורות’י- בסטודיו המדהים הזה יקבלו אתכם בתשומת לב רבה ויתנו לכם שירותי עיצוב מעולים ללא פשרות.

By Dikla